Krajowe usługi transportowe

Ekspresowe transporty dedykowane – “Europa w 24h”.

Wieloletnie doświadczenie kierowców oraz spedytorów sprawia, iż jesteśmy w stanie dotrzeć do większości punktów na terenie Europy w przeciągu 24h. Nowoczesne systemy GPS i auta we wzorowym stanie technicznym sprawiają, iż wybieramy najszybszą bezpośrednią drogę. Oferujemy szybki transport krajowy i międzynarodowy.

Zarówno za granicą jak i w kraju, obok ładunków całopojazdowych

obsługujemy transport drobnicowy czyli tzw. “doładunki”. Jest to najlepsza alternatywa gdy terminy nie są napięte a zależy nam na jak najniższych kosztach. Zawsze szanujemy Twój czas i pieniądze.

Eksport

Zorganizowana działalność

polegająca na wywozie za granicę danego kraju towarów. Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej to tak zwana sprzedaż wewnątrzwspólnotowa. Podstawowym znaczeniem dla gospodarki jest pozyskanie dewiz, poprawa bilansu płatniczego.
Transport krajowy

Rozwinięta sieć dystrybucji na terenie całej Polski oraz kompleksowa logistyka sprawiają, że czas realizacji zlecenia ograniczamy do minimum. Największa baza transportowa znajduje się w Warszawie, tak więc podstawienie auta to kwestia zaledwie kilkunastu minut.

Import /międzynarodowy

Transport wewnątrzwspólnotowy

umożliwia płynne odbiory i dostawy towarów na terenie całej Unii Europejskiej. Zapewnia przewóz ładunków bezpośrednio pomiędzy poszczególnymi państwami zagranicznymi, jak również docelowe rozładunki w Polsce.