MAX SPED to firma transportowa, którą tworzy zespół młodych i ambitnych a zarazem doświadczonych ludzi.

Zdobyliśmy duże doświadczenie pracując zarówno w dużych korporacjach spedycyjnych, jak i mniejszych, prywatnych firmach transportowych. Dzięki temu, wspierając się nawzajem, zawsze znajdujemy rozwiązanie każdej sytuacji. Jednym z atutów jest również szeroka ilość bezpośrednich kontaktów z przewoźnikami i innymi firmami transportowymi, co skutkuje konkurencyjnymi stawkami i atrakcyjnymi warunkami transportu. Bierzemy czynny udział w systematycznych szkoleniach i zebraniach, sukcesywnie podnosząc kwalifikacje naszych pracowników, tak aby maksymalnie dostosować się do Państwa potrzeb. Znajomość wielu języków sprawia, iż bez problemu nawiązujemy kontakt również z zagranicznymi kontrahentami.

Nasza firma to kompetentny zespół profesjonalistów, doświadczonych kierowców, spedytorów i przewoźników, którym zaufały setki firm i instytucji.

Usługi przez nas wykonywane, wyróżniają się największą starannością i terminowością dostaw. Kadra zarządzająca charakteryzuje się wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, popartymi licznymi certyfikatami. Dobra lokalizacja siedziby MAX SPED; trasa E30nr. 2, miasto Błonie; centrum transportowe, ogromne zaplecze logistyczne. Ogromna baza sprawdzonych i rzetelnych przewoźników, obsługujących zarówno małe prywatne zlecenia takie jak np. przeprowadzki po zamówienia dużych korporacji i przedsiębiorców.

Przygotowanie jest najważniejszym kluczem do sukcesu.

Najlepszym sposobem na zdobycie i zatrzymanie klientów jest nieustanne myślenie o tym, jak zaoferować im więcej za mniej. Połączenie sił to początek pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces – biznes robią Ci, którzy znają i rozumieją ludzi.
Pracując dla samych dóbr materialnych budujemy sobie więzienie. Zamykamy się samotni z pieniędzmi, które nie dają nam nic, dla czego warto byłoby żyć.